PRACA

Aktualne oferty pracy w KWB Sieniawa sp. z o.o.:

Zatrudnimy operatorów ładowarek i koparek jednonaczyniowych. Wymagane uprawnienia II klasy.
Oferty prosimy przesyłać na adres: jerzy.jarosz@sieniawa.com
Osoba do kontaktu – Jerzy Jarosz tel. 606 120 884

Wynajmiemy:
– koparkę jednonaczyniową wraz z obsługą na okres od natychmiast do końca roku. Pojemność łyżki minimum 2,5 m3. Praca w cyklu zmianowym.
– spycharkę gąsienicową wraz z obsługą na okres od natychmiast do końca roku. Praca w cyklu zmianowym.

Oferty wraz z ceną proszę przesyłać na adres: jerzy.jarosz@sieniawa.com
Osoba do kontaktu – Jerzy Jarosz tel. 606 120 884

POZOSTAŁE OFERTY

KIEROWNIK PRODUKCJI

Miejsce pracy: Sieniawa

Zadania:
– Zarządzanie produkcją, planowanie i koordynowanie procesami w celu zwiększenia wydajności i produktywności, zachowania terminowości, jakości produktów
– Nadzór nad pracownikami produkcji, przestrzeganiem przepisów BHP i przeciwpożarowych oraz przeciwdziałanie potencjalnym zagrożeniom
– Koordynacja stanowisk pracy na poszczególnych etapach produkcji
– Rozwiązywanie problemów natury technicznej, organizacyjnej i personalnej
– Kontrola i optymalizacja procesu produkcji, nadzór nad bezpiecznym jej prowadzeniem – w tym nad właściwym wykorzystaniem maszyn i urządzeń oraz kosztami produkcji
– Ustalanie sposobów i terminów realizacji produkcji, sporządzanie raportów i analiz wydajności produkcji, prowadzenie zestawień dotyczących produktywności podległych pracowników

Oczekiwania:
– Umiejętność zarządzania zespołem produkcyjnym, efektywnej komunikacji i organizowania czasu pracy oraz motywowania pracowników
– Min. 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
– Wykształcenie min. średnie techniczne
– Dobra znajomość obsługi komputera
– Motywacja i zaangażowanie
– Bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy:
– Ciekawą i pełną wyzwań pracę w środowisku nastawionym na rozwój zawodowy
– Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
– Atrakcyjne wynagrodzenie stałe i zmienne powiązane z rezultatami pracy
– Wsparcie na etapie wdrożenia

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV ze szczegółowym opisem doświadczenia zawodowego, wraz ze zdjęciem i zgodą na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji, mailem na adres: praca@sieniawa.com lub listownie na adres siedziby spółki.

OPERATOR URZĄDZEŃ DOZOROWYCH – PALACZ

Zadania:
• Dbałość o utrzymanie ruchu urządzeń ciepłowniczych,
• Konserwacja, bieżące naprawy i okresowe przeglądy urządzeń i instalacji energetycznych,
• Prowadzenie dokumentacji eksploatacyjnej,
• Właściwa organizacja stanowiska pracy zgodnie z zasadami BHP

Wymagania:
• Uprawnienia do eksploatacji urządzeń wytwarzających i przetwarzających parę,
• Wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe,
• Wiedza z zakresu obsługi, konserwacji, naprawy urządzeń i instalacji: kotłowni, pompowni, zmiękczalni wody,
• Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości pow. 3 metrów,
• Zdolność szybkiego uczenia się i pracy pod presją czasu

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• Pracę na pełen etat, w systemie zmianowym
• Możliwość rozwoju.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres:
Kopalnia Węgla Brunatnego „Sieniawa” Sp. z o.o.
66-220 Łagów, Sieniawa Lubuska
os. Górnicze 11a
z dopiskiem : „Praca – OPERATOR URZĄDZEŃ DOZOROWYCH – PALACZ”
lub e-mail: praca@sieniawa.com,

tel. 68 34 12 022, 668 499 532

Kopalnia Węgla Brunatnego „Sieniawa” Sp. z o.o. zatrudni osobę na stanowisku:
ELEKTRYK

W sprawie pracy na tym stanowisku, prosimy o kontakt z Panem Jerzym Jaroszem (tel. 606 120 884).